Małgosia Gumowska | O mnie
Coach dobrych relacji
Wspieram ludzi w tworzeniu szczęśliwych związków i dobrych relacji, zawsze w zgodzie z samym sobą. Dyplom coacha i mentora uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w Laboratorium Psychoedukacji. Posiadam akredytację Izby Coachingu. Jestem certyfikowanym konsultantem kryzysowym
Coaching jest moją pasją i wyrósł z marzenia, aby uczynić ludzkie życie lepszym.
Wierzę w człowieka i jego potencjał do zmian oraz kształtowania swojego życia i świata. Jako coach i mentor pomagam ludziom poznawać i rozumieć siebie, bo

Pomagam rozwiązywać trudności i problemy w związkach.  Pomagam uwierzyć w siebie i uzyskać pewność siebie, aby lepiej funkcjonować w związkach i relacjach Wspieram w kryzysach oraz uczę otwartej komunikacji, aby osiągnąć porozumienie.

Nawet stojąc można się zagubić.

Edward Stachura

Prywatnie jestem kobietą, mamą dwóch córek, żoną – praktykiem związku tworzonego z moim mężem Andrzejem już ok. 30 lat.

NIE MA RELACJI BEZ KOMUNIKACJI - ANI OSOBISTYCH, ANI BIZNESOWYCH. DLATEGO KOMUNIKACJA JEST FUNDAMENTEM DOBRYCH ZWIĄZKÓW I RELACJI.

Specjalizuję się w komunikacji i strategiach komunikacyjnych w zakresie werbalnym i niewerbalnym.  Uczę strategii  planowania i osiągania celów oraz zarządzania zespołami poprzez skuteczną komunikację,  wartości i relacje.

Stworzyłam autorski model  budowania związków i relacji. –  model TZWO, w oparciu o który, pracuję z moimi Klientami. 

T – Twój związek/relacja dzieje się każdego dnia i każdego dnia możesz ją ulepszać. 

Z – Zacznij od siebie! Możesz zmienić tylko siebie, tylko na siebie masz wpływ! Twoja zmiana wprowadzi zmianę w relacjach.

W – Ważny/a dla siebie – ważny/a w związku i relacjach! Twoja wiara w siebie, pewność siebie i poczucie własnej wartości są fundamentem dobrych związków i relacji.

O – Otwarta – asertywna i empatyczna komunikacja. Aby osiągnąć porozumienie i budować dobre związki i relacje, potrzebujesz świadomie się komunikować z drugim człowiekiem.

Pytania?
Chcesz się dowiedzieć, jak pracuję?
Chcesz poznać szczegóły mojej oferty?
Zadzwoń do mnie lub napisz – zapraszam do kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Odpowiadam najczęściej: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wybierz dogodny termin w kalendarzu online