Dla Par

Rozwiąż problemy i trudności w związku poprzez wspólną pracę i wdrażanie do związku nowych działań.
Wspólnotowe pokonywanie problemów i trudności to udowodniony sposób na zbudowanie długotrwałego i szczęśliwego związku.

Coaching dla par

To sposób  na wykorzystanie doświadczeń pary, aby wyeliminować to, co niechciane w związku i co stanowi trudność w relacji.. To praca nad tym, co związkowi nie służy i co go niszczy. 

 W COACHINGu  DLA PAR  – każdy z partnerów pracuje nad własnym rozwojem i zmianą, aby dzięki temu wyeliminować  przyczyny trudności. Każdy z partnerów draża też nowe rozwiązania , sposoby zachowań i komunikacji, aby osiągnąć wspólny dla pary cel.  

Coaching dla par nie jest terapią – jest procesem rozwoju i zmiany skoncentrowanym na działaniu.   

Coaching dla par  to proces składający się z minimum 4 sesji.
Maksymalna liczba sesji w procesie -12. 

Jeden proces pozwala zrealizować jeden cel, który pomagam odkryć swoim Klientom.

Każdy proces poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, na którą możecie  umówić się tu:

Proces coachingowych pozwala:
 •  zrozumieć siebie i swojego partnera/kę.  
 •  wyrażać  swoje potrzeby oraz  dostrzec i uznać potrzeby partnera
 •  postawić swoje granice oraz z szacunkiem uznać granice partnera
 • porozumiewywać się a nie kłócić – rozmawiać ze sobą
 • wyrażać swoje emocje i szanować emocje partnera/ki

Prowadzi do  nabycia umiejętności nowego i skutecznego komunikowania się z partnerem/ką w wyniku czego w związku pojawia się bliskość, szacunek, akceptacja i uznanie własnych odmienności. 

Proces dla par   pomaga przezwyciężać trudności i kryzysy w związkach i relacjach w oparciu o założenia stworzonego przeze mnie modelu.

ZACZNIJ OD SIEBIE – ZACZNIJ OD SIEBIE ZMIANĘ, JAKIEJ PRAGNIESZ W SWOIM ZWIĄZKU

OTWARTA KOMUNIKACJA  – JEST KONIECZNA, ABY NIE TYLKO ROZMAWIAĆ , ALE  WSPÓLNIE POKONYWAĆ TRUDNOŚCI I ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY

TWÓJ ZWIĄZEK DZIEJE SIĘ KAŻDEGO DNIA- KAŻDEGO DNIA MOŻESZ GO ULEPSZAĆ

Jakie problemy pomagam rozwiązać?
 • KŁÓTNIE W ZWIĄZKU – wiele- większość waszych rozmów kończy się kłótnią, nie umiecie ze sobą rozmawiać, aby się nie kłócić.
 • BRAK BLISKOŚCI, POCZUCIE OSAMOTNIENIA – przestaliście ze sobą rozmawiać, żyjecie razem, ale jakby osobno 
 • ODDALENIE – nie umiecie przezwyciężyć dzielących Was różnic  i coraz bardziej oddalacie się od siebie
 • NIE ROZWIĄZUJECIE PROBLEMÓW I TRUDNOŚCI  – “zamiatacie kłopoty pod dywan”, bo nie wiecie, jak ze sobą o tym rozmawiać
 • NIELICZENIE SIĘ Z POTRZEBAMI PARTNERA –  problemem Waszego związku jest np “ matkowanie” lub dominująca decyzyjność  partnera, niezauważanie partnera i jego potrzeb
 • TRUDNOŚCI W WYRAŻANIU EMOCJI– jeden z Was jest bardzo emocjonalny a  drugi bardzo zamknięty, niewyrażanie  trudnych emocji- “chowanie” ich w sobie  
 • BRAK RÓWNOWAGI W ZWIĄZKU – macie poczucie, że któreś z Was daje dużo więcej, jest bardziej zaangażowane a pomiędzy wami pojawia się poczucie niesprawiedliwości, żalu, złości
 • WYCOFANIE Z RELACJI – pod wpływem trudności zamykacie się w sobie, wycofujecie coraz bardziej i izoluje się od siebie 
 • NISZCZĄCE ZWIĄZEK WYRAŻANIE GNIEWU,  ZŁOŚCI, ŻALU– w tych sytuacjach czujecie się wzajemnie  atakowani, krytykowani, nieakceptowani

 

Kryzysowy Coaching / Mentoring dla Par

Kryzys nie musi oznaczać końca związku – warto we dwoje przepracować trudności, aby na nowo cieszyć się dobrą relacją. 
Kryzys w związku nie pojawia się znikąd  – każdy z partnerów współuczestniczył w jego powstaniu.
Kryzys w związku wymaga pracy obojga partnerów na rzecz związku , aby wykorzystać tkwiący w nim potencjał.  

W coachingu kryzysowym dla par zapraszam do wspólnotowego zbudowania waszego związku na nowo.

COACHING KRYZYSOWY –  zawsze zaczyna się bezpłatną  konsultacją, na którą możesz umówić się poprzez poniższy przycisk.

PIERWSZA POMOC W KRYZYSIE –  TO  PAKIET  TRZECH SESJI – sesje odbywają się co kilka dni, – przynajmniej raz na tydzień.  Ich celem jest pomoc w  ustabilizowaniu sytuacji kryzysowej oraz emocjonalne i psychologiczne  wsparcie, dzięki któremu zaczniecie lepiej radzić sobie w sytuacji kryzysowej.

COACHING/MENTORING  KRYZYSOWY dla par  – to proces maksymalnie  12 sesji, których celem jest nie tylko wyjście z kryzysu, ale wykorzystanie potencjału kryzysu do rozwoju i zmiany.   To coaching/mentoring , w którym oboje partnerzy realizują wspólny cel – zbudowanie związku na nowo, przy czym każdy z  partnerów realizuje swój cel indywidualny, aby osiągnąć zamierzony cel dla związku.   

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ?

 • odbudowanie zaufania w związku, odbudowanie więzi i relacji po trudnych, traumatycznych doświadczeniach np. choroba, wypadek,
 • kryzys   kłótni i braku  porozumienia w związku zagrażający rozstaniu
 • separacja – zdecydowaliście się na separację? nie musi to  oznaczać rozstania
 • zdrada – w waszym związku pojawiło się doświadczenie zdrady, nie chcecie się rozstać, ale nie wiecie, jak sobie ze zdradą poradzić
 • kryzys codzienności – zamieszkaliście ze sobą, kochacie się, ale nie umiecie się porozumieć a wasz związek coraz bardziej się rozpada 
 • kryzys związany  z narodzinami dziecka –
 • kryzys  “opuszczonego gniazda” – dzieci są samodzielne- nie potrzebują już was tak jak kiedyś i  w tej sytuacji  okazuje się, że niewiele was już łączy
 • kryzys w  wyniku relacji z rodzicami – z rodziną pochodzenia- sytuacja z rodzicami utrudnia waszą relację i stanowi punkt zapalny waszego związku 

Coaching kryzysowy dla par zawsze zaczyna się bezpłatną konsultacją, na którą możesz umówić się poprzez poniższy przycisk.

Warsztaty

Kursy, warsztaty, coachingowe programy grupowe.

Praca metodami coachingowymi jest bardzo skuteczna nie tylko w sesjach 1:1. Wykorzystana w kursach i warsztatach  oraz w spotkaniach grupowych  przynosi pożądane rezultaty  pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Może stanowić pierwszy krok na drodze rozwoju i zmiany.

W kursach on- line do samodzielnego przerabiania pomagam nie tylko określić cel, wspieram w jego osiągnięciu i prowadzę krok po kroku przez wszystkie moduły kursu,  

Warsztaty  i programy grupowe dają z kolei możliwość  przepracowania swojego celu w procesie grupowym, który jest nie tylko wspierający, ale również mobilizujący.

Warsztaty i programy grupowe, które prowadzę,   opierają się na relacji wynikającej z zaufania i poczucia bezpieczeństwa. 

Z dbałości o skuteczność i trwałość efektów oraz  w związku z zamierzonym przeze mnie  indywidualnym podejściem do każdego z uczestników  warsztaty i programy grupowe odbywają się w nielicznych grupach.

 

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ POPRZEZ KURSY I WARSZTATY?

 • BRAK PEWNOŚCI SIEBIE
 • BRAK POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI
 • NISKA SAMOOCENA
 • BRAK WIARY W SIEBIE
 • KŁÓTNIE W ZWIĄZKU I BRAK POROZUMIENIA
 • TRUDNOŚCI W OTWARTEJ KOMUNIKACJI – BRAK ASERTYWNOŚCI
 •  POŚWIĘCANIE SIĘ DLA INNYCH 
Zobacz aktualną ofertę warsztatów
Asertywna komunikacja w związku i relacjach – warsztaty online
1 297,00 
Asertywna komunikacja w związku i relacjach – warsztaty online (dla uczestnikow szkolenia)
1 297,00 
Asertywność w praktyce – warsztaty letnia akademia
Wyprzedane
540,00 
Jak przeżyć święta i nie zwariować? – KURS ONLINE
190,00 
Szczęśliwy związek: 6 filarów dobrego związku – warsztaty online dla par
Wyprzedane
670,00 
 • positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 października 2019

  positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 lutego 2019
 • positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem…wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 lutego 2019

  positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 sierpnia 2019
 • positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 listopada 2018

  positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 lipca 2019
 • positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 lutego 2019

  positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. ?

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 kwietnia 2019
 • positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem ‘po ludzku’. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 grudnia 2018

  positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 września 2018
Pytania?
Chcesz się dowiedzieć, jak pracuję?
Chcesz poznać szczegóły mojej oferty?
Zadzwoń do mnie lub napisz – zapraszam do kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Odpowiadam najczęściej: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wybierz dogodny termin w kalendarzu online