Dla Firm

"Organizacje rozwijają się tak daleko jak ludzie, którzy je tworzą"

Coaching zespołowy

Liderom  i  menadżerom każdego szczebla oferuję wsparcie w opracowywaniu strategii podnoszących efektywność zarządzania zespołem poprzez zmianę stylu i charakteru komunikacji. 

Wspomagam Klientów w rozwoju  kompetencji przywódczych i menadżerskich. Swoje działania poprzedzam diagnozą pozwalającą dostosowywać stosowane przeze mnie narzędzia i rozwiązania do szczególnych potrzeb Klienta.

Coaching dla firm odbywa się na podstawie umowy zawartej z firmą oraz kontraktu podpisanego z Klientem. Po zakończeniu firma otrzymuje informację zwrotną na ustalonych wcześniej zasadach.

01
Coaching indywidualny

10-12 spotkań  ( sesji coachingowych)  trwających od 1 do 2 godzin. 

W jakich sytuacjach oferuję coaching?

 • Zostałeś w wyniku awansu za swoje osiągnięcia szefem zespołu i nie wiesz, jak się do tego zabrać.
 • Jesteś menadżerem/dyrektorem zespołu lub zespołów i zależy Ci na podniesieniu efektywności pracy zespołu.
 • Twój styl zarządzania budzi niezadowolenie ( zespołu i/lub szefów).
 • Masz trudności z jasną i precyzyjną komunikacją z zespołem i  między różnymi  zespołami w firmie.
 • Odczuwasz stres przy wystąpieniach na forum zespołu oraz firmy i nie potrafisz skutecznie przemawiać.
 • W Twoim zespole pojawiają się konflikty i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić.
 • Chcesz lepiej motywować swoich pracowników i budować zaufanie w zespole.
 • Twój zespół pracuje on- line i trudno Ci nim zarządzać.
 • Chcesz lepiej organizować pracę swoją i zespołu.
 • W Twoim zespole/ w firmie zachodzą zmiany i pojawia się opór przed nimi?
 • Chcesz zarządzać w oparciu o relacje i nie wiesz, jak to osiągnąć?
02
Coaching zespołu

Lub zespołów którymi zarządza Klient.  

Cel coachingu zespołu zostaje zintegrowany z celem Klienta, ponieważ zmiany, jakim podlegać będzie w procesie coachingowym Klient, wymagają zmian członków zespołu, który zacznie funkcjonować w innych relacjach z Klientem.

Coaching zespołu/ zespołów prowadzony może być równolegle z coachingiem indywidualnym Klienta. Coaching zespołu pozwoli na wyeliminowanie oporu przed nową formą zarządzania oraz stanowić będzie wsparcie w procesie zmiany, jaką przejdzie Klient a wraz z nim zespół.

Coaching zespołu to cykl 6-8  spotkań z zespołem/ zespołami zarządzanymi przez Klienta po 2- 2,5 godz. każde.

03
Mentoring

Sesje wspierające w celu utrwalenia efektów procesu indywidualnego coachingu po jego zakończeniu. Przeznaczone są na wsparcie w celu wzmocnienia i ustabilizowania  działań i zachowań  Klienta nabytych w trakcie procesu coachingowego. 

Sesje wspierające to 4 sesje od 1 do 2 godz. każda. Rozpoczynają się w pierwszym miesiącu po zakończeniu procesu Klienta i obejmują kolejne 3 miesiące.

Opinie o mnie

Tomasz Kachnic
Engineering Manager | NI Budapest Site Leader

Małgosia była moją mentorką w pierwszym kwartale roku 2022. Gdy zaczynaliśmy, nie miałem doświadczenia w tego typu współpracy.

Moje wnioski co do Małgosi jako mentorki są następujące:

– jest profesjonalistką – jest w stanie poprowadzić osobę w bardzo dobry sposób. Ma dobrą strukturę pracy i jest w stanie zbudować odpowiedni format współpracy. Potrafi zdefiniować role, określić model oraz określić cele.

– jest zaangażowana – energia podczas spotkań jest na bardz wysokim poziomie. Jest gotowa do dyskutowania na tematy o różnym poziomie “ciekawości”. Po spotkaniach często dostawałem materiały dodatkowe.

– ma bardzo wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną i zrozumienie różnic kulturowych – pracuję w środowisku międzynarodowym i bedzo cieszyłem się na każdą rozmowę z Małgosią, która ma bardzo otwarty umysł i szczerze jej zależy na zrozumieniu emocji drugiej osoby.

– ma doświadczenie – rozmowa to nie są puste stwierdzenia. Większość problemów, które chciałem omówić była w stanie skomentować i podać przykład z życia.

Reasumując, niezależnie od tego na jakim poziomie obecnie jesteś w twojej ścieżce z mentoringiem, Małgosia jest dobrą osobą. Wprowadzi cię na odpowiedni tor i pomoże znaleźć drogę do celu.

Serdecznie polecam tę współpracę i swoje doświadczenia oceniam na 11/10 (albo wyżej).

Jacek Orłowski
Dyrektor oddziału

Zdecydowanie rekomenduję zajęcia z coachingu z Małgosią. Dzięki tym zajęciom wzbogaciłem swój warsztat i zwróciłem uwagę na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem.
Małgosia prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, wykazuje się dużym zaangażowaniem, a w sytuacjach trudnych służy radą.

Hasło ,,Coach dobrych relacji” idealnie pasuje do specyfiki zajęć i podejścia Małgosi.

Dziękuję bardzo za możliwość udziału w programie. Zachęcam do spróbowania.
Zdecydowanie rekomenduję zajęcia z coachingu z Małgosią. Dzięki tym zajęciom wzbogaciłem swój warsztat i zwróciłem uwagę na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem.

Małgosia prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, wykazuje się dużym zaangażowaniem, a w sytuacjach trudnych służy radą. Hasło ,,Coach dobrych relacji” idealnie pasuje do specyfiki zajęć i podejścia Małgosi. Dziękuję bardzo za możliwość udziału w programie. Zachęcam do spróbowania.

Mateusz Grabowski

Na wstępie chciałbym bardzo mocno podziękować za całą współpracę.
To niesamowite jak kilka sesji potrafi całkiem zmienić postrzeganie swojej pracy
i uwypuklić elementy których wcześniej albo nie było się do końca świadomym albo nie zdawało sobie
może też sprawy z wagi niektórych z nich.
Celem naszej współpracy było wzmocnienie moich kompetencji w zakresie motywowania zespołu, stawiania barier,
zarządzania czasem oraz komunikacją.
Otrzymałem wiele bezcennych wskazówek, dzięki którym już po kilku dniach od ich zastosowania zauważalnie
zwiększył się mój komfort pracy oraz jej efektywność.
Dziś czuje się nieporównywalnie “silniejszy” niż przed naszym spotkaniem a z drugiej strony jednocześnie świadomy,
że pomimo wielu lat doświadczenia na szczeblu managerskim nadal są i zawsze będą obszary, które należy u siebie rozwijać.

Pani Małgorzata to profesjonalistka w każdym calu. Z czystym sumieniem polecę Ją zarówno początkującym managerom
jak i tym doświadczonym. Poziom konwersacji, szczególnie ten merytoryczny, będzie na pewno w 100% dopasowany
do indywidualnych potrzeb i każdy, niezależnie od posiadanej już wiedzy, znacznie wzmocni i poszerzy swoje kompetencje.

A. Wiśniewski

Za największe osiągnięcie uważam umiejętność korzystania z własnego potencjału i wewnętrzne przekonanie o wpływie na podejmowane decyzje.
W ramach sesji coachingowych najważniejsze nabyte umiejętności to : wzmacnianie relacji zawodowych z zespole w oparciu o dobrą komunikację, budowanie zaufania, obserwacja, uważne słuchanie, wspieranie, wyrażanie uznania – docenianie dobrych postaw, umiejętność zadawania pytań, nastawienie na szukanie najlepszych rozwiązań.
Każdemu kto ma wątpliwości co do zasadności wsparcia Coachingu mogę przekazać, że będzie to najlepsza inwestycja, którą można zrobić na każdym etapie życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Serdecznie polecam kontakt z Panią Małgosią.

Agnieszka Stążka - Gawrysiak

Gorąco polecam pracę z Małgosią każdej osobie, która chce lepiej zrozumieć siebie, zyskać wgląd we własne emocje i potrzeby i dokonać zmian w myśleniu i działaniu, które pomagają budować lepsze relacje z samym sobą i innymi ludźmi.

Gosia w rzadko spotykany sposób łączy empatię, takt, łagodność i wrażliwość z odwagą zadawania niewygodnych pytań i brania na klatę tego, co wypływa z klienta. Każda sesja z nią była cennym czasem dla mnie, inwestycją w lepsze życie. Będę do Gosi wracać, kiedy pojawią się nowe obszary do pracy!

Monika

Serdecznie polecam współpracę z Małgosią każdej kobiecie, która nie zna siebie, swoich wartości ,brakuje jej pewności siebie, miewa problemy z komunikacją ,jest na etapie zwątpienia lub ma problemy w związku, gdzie dane schematy powtarzają sie.

Jestem po ostatniej 12stej sesji i śmiało mogę powiedzieć, że jestem odważną kobietą znającą swoje granice , potrafiącą komunikować się. Małgosia pomogła mi odkryć siebie na nowo i dodała siły do rozwoju osobistego, a także dzięki niej przepracowałam swój związek z partnerem. Warto zainwestować we własny rozwój.

Agnieszka

Coaching z Małgosią pozwolił mi odkryć siebie na nowo ,odkryć swoje potrzeby które były mniej ważne i nauczyłam się je wyrażać. Polecam każdemu- każdej kobiecie.

Anna

Najwieksza wartością procesu coachingowego z Małgosią była możliwość spojrzenia z innej perspektywy, wyjście ze strefy komfortu lub nawet kata, w którym odbijała się od ścian – proces coachingowy z Tobą był taka bezpieczna lina, której mogłam się trzymać eksplorując nowe – i patrzenie na różne sprawy i działanie. Dzięki pracy z Tobą uwierzyłam bardziej w siebie, lepiej poznałam kim jestem i co oferuje, szczególnie w swojej pracy.

Coaching z Małgosią poleciłabym kobietom, które nie do końca sa pewne siebie i swojej marki, co proponują innym, jakie są ich wartości. Kobietom, które potrzebują nazwać niektóre rzeczy/ procesy w swoim życiu, ale nie maja do końca odwagi.

Ania

Dziękuję za wsparcie w rozwoju, którego świadomie się podjęłam. Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i sesjach. Ważne, żeby w zgodzie ze sobą budować swoją przyszłość i myślę, że każdy człowiek dojrzały chociaż raz w życiu może spróbować zawalczyć o siebie. Zwłaszcza kobiety, których czasami potrzeby się pomija powinny stanąć w odwadze po swoje marzenia.

W wyniku coachingu nauczyłam się dbać o swój dobrostan, zmieniać perspektywę, szukać rozwiązań w pozornie niełatwych sytuacjach, podejmować nowe wyzwania, zamykać sprawy z przeszłości i być szczęśliwą.

Warsztaty i szkolenia

Eliminowanie indywidualnych deficytów jest jednym ze sposobów na osiąganie celów biznesowych. Deficyty pracowników to jeden z podstawowych problemów wielu przedsiębiorców i firm w zakresie zarządzania ludźmi i zespołami. Badania wykazują dużą skuteczność warsztatów prowadzonych metodologią coachingową w zakresie działalności firmy czy przedsiębiorstwa.

Skuteczność przekładającą się na wzrost zysków i minimalizowanie strat.
Warsztaty angażują uczestników w proces zmiany, co podnosi jej jakość i skuteczność. Uczestnicy doświadczają nowych dla siebie rozwiązań w procesie grupowym, a zatem maja okazję przećwiczyć omawiane zjawiska i procesy. Oferuję warsztaty w niewielkich grupach – do 20 osób lub szkolenia z elementami warsztatów – maksymalnie do 40.

Warsztat
Skuteczny zespół

Cykl warsztatów – „Skuteczny zespół” obejmuje cztery bloki tematyczne. Każdy blok zaczyna się diagnozą, która pozwala na dopasowanie części danego bloku cyklu do potrzeb danego zespołu.

Skuteczny zespół ta taki, który realizuje cele i zadania organizacji i jest równocześnie zdolny do poszukiwania i wdrażania kreatywnych rozwiązań. Potrafi się skutecznie komunikować, ale najważniejsza w tym zespole jest współpraca. To zespół zarządzany przez  lidera, który ma świadomość siebie i narzędzi, jakimi się posługuje.

To również lider, który potrafi się porozumiewać, delegować, wyznaczać cele i wspierać swój zespół.   Metodologia zastosowana do cyklu „Skuteczny zespół” pozwala skutecznie wspierać i rozwijać zespoły oraz przeprowadzać je przez proces zmiany.

Ludzie i ich rozwój to największy potencjał każdego przedsiębiorstwa,  którym warto świadomie zarządzać, a cykl warsztatów zbudowany na metodologii Lencioniego jest skutecznym sposobem konsolidowania zespołu wokół celów firmy i strategii organizacji.

Realizacja jednego bloku tematycznego nie obliguje do wyboru pozostałych, jednak. wybór kolejnego bloku stymuluje rozwój zespołu i pozwala na osiąganie coraz lepszej efektywności i integralności zespołu.

Realizacja każdego bloku odbywa się w ramach dwudniowych warsztatów (po 8 godzin).

Warsztaty tematyczne

Każdy warsztat poświęcony jest jednemu tematowi i trwa od 4 do 8 godzin ( w zależności od preferencji Zleceniodawcy). Poza tematami z oferty, Zleceniodawca może zaproponować własny.
Propozycje tematów:

 • Komunikacja interpersonalna i zarządzanie konfliktem.
 • Asertywna komunikacja.
 • Zespół wobec misji i wizji firmy. Strategie działania.
 • Przywództwo i zarządzanie zespołem.
 • Zarządzanie konfliktem.
 • Strategie efektywności.
 • Strategie przywództwa i style zarządzania ludźmi.
 • Strategie komunikacyjne w firmie.
 • Stres i presja w doświadczeniach firmy.
 • Wypalenie zawodowe – jak przeciwdziałać, jak postępować?
 • Integracja zespołu – wybór czy konieczność?

 

Oferuję możliwość modyfikacji tematów, czasu trwania warsztatu, liczebności grupy, przy jednoczesnej modyfikacji ceny.
Przykładowe cele i efekty warsztatów:

 • budowanie mocnego i stabilnego zespołu nakierowanego na realizację celów firmy; zespół jako jednostka organizacyjna w strukturze całej firmy; zespół jako cała firma
 • dywersyfikacja procesów sprzedaży i usług w kontekście strategii komunikacyjnych
 • wdrażaniem strategii komunikacyjnych
 • kształtowanie strategii marketingowych poprzez strategie komunikacyjne
 • płynność procesów komunikacyjnych
 • jakość i skuteczność zarządzania vs strategie komunikacyjne
 • integracja pracowników ze strategią firmy
 • przeprowadzanie zmiany

Cena szkoleń z elementami warsztatu ( grupy ok. 40 osób) ustalana jest w zależności od liczebności grupy, czasu trwania szkolenia i indywidualnych potrzeb Klienta.

Pytania?
Chcesz się dowiedzieć, jak pracuję?
Chcesz poznać szczegóły mojej oferty?
Zadzwoń do mnie lub napisz – zapraszam do kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Odpowiadam najczęściej: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wybierz dogodny termin w kalendarzu online